Halloween Costume ideas 2015

Η άνοδος και η Φιέστα

Φιέστα  το απόγευμα του Σαββάτου στο Καππαδοκικό με την ομάδα του χωριού να  είχε εξασφαλίσει την άνοδο στη Α' ΕΠΣΚ από την περασμένη αγωνιστική.

Εννιά γκολ είχε η αναμέτρηση  της ομάδας του χωριού μας  με την Κυψέλη
 Μια ο "κακός" καιρός μια το γρήγορο χατ τρικ του Βλάχου στα πρώτα 25' του αγώνα να κινδυνεύσει να χαλάσει η φιέστα  που ετοίμασαν παίκτες και φίλαθλοι της ομάδας μας.
Η Α.Ε.Κ. κατάφερε ωστόσο γρήγορα να συνέλθει από το σοκ, μειώνοντας στο ημίχρονο σε 2-3 με τέρματα των Βασίλη και Παναγιώτη Ραμαντάνη. Στην επανάληψη ήταν η σειρά του Γκουδάλα Γ. να σκοράρει και μάλιστα δις, ολοκληρώνοντας την ανατροπή στο σκορ. Η Κυψέλη απάντησε με τον Φώτη κάνοντας το 4-4 αλλά ο Ραμαντάνης Π. λίγο πριν τη λήξη έδωσε τη νίκη στην ομάδα του Καππαδοκικού,και η φιέστα άρχισε.