Halloween Costume ideas 2015

Πήρε το ντέρμπι ο Αετός "με τον 12ο παικτη του"

Νίκη επί του Καππαδοκικού πέτυχε το απόγευμα του Σαββάτου ο Αετός Αγίου Θεοδώρου και πλέον οι δύο ομάδες είναι ισόβαθμες και ένα βαθμό μακρυά από την άνοδο.

Η ομάδα του Καππαδοκικού πήρε το προβάδισμα στο 27' με τον Παπαδόπουλο Ι. όμως ο Αετός ήθελε περισσότερο τους βαθμούς και κατάφερε να γυρίσει τον αγώνα. Η αρχή έγινε με τον Κόκκινο στο 41' και η ολική επαναφορά ολοκληρώθηκε στις καθυστερήσεις του αγώνα με τον Αγόρη να γράφει το τελικό 2-1. Λίγα λεπτά νωρίτερα οι γηπεδούχοι είχαν μείνει με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Σιούτα.

Στον άλλο αγώνα της ημέρας η Κυψέλη διατήρησε τις αμυδρές ελπίδες για άνοδο κερδίζοντας τον Διαγόρα με 2-0. Τα δύο γκολ πέτυχε ο Σαμαράς στο 35' και στο 62'.

Η ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ(live) ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο djkostas kalimeris

ΧΑΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 12 ΠΑΙΚΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΟ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΙΔΑΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΛΎΓΙΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΦΩΤΗ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΌΡΙ ΣΤΟ 94’ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΛΑΚΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΟΠΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΆ ΠΛΑΙΣΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΜΕ ΑΠΟΚΟΡΎΦΩΜΑ ΤΗΝ ΕΙΣΒΟΛΗ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΣΤΙΑ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ ΣΑΙΝΗ ΚΑΙ  ΠΡΟΠΙΛΑΚΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ  ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ  Ο ΑΕΤΟΣ ΜΕ ΓΚΟΛ ΣΤΟ 94’ ΛΕΠΤΟ
και να πανηγυρίζουν για την μεγάλη τους Νίκη αφού ηταν η ΠΡΩΤΗ μετά από τέσσερα παιχνίδια
εναντίον της ομάδος μας καθώς μετρούσαν μόνο ήττες από  την ΟΜΆΔΑ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΌ 2-1
ΜΕ ΤΑ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΣΉΦΗ ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟ 27’ ΛΕΠΤΌ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟ ΚΌΚΚΙΝΟ 41-//-ΓΙΩΡΓΟ ΑΓΟΡΙΣ ΣΤΟ 94’ ΛΕΠΤΟ
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ
σύνθεση ομάδος μας : Μάριος σαΐνης,Άκης σουτογλου ,σήφης Παπαδόπουλος,Κυριάκος σουτογλου ,Νίκος σαλής,Σάκης τσιτογλου,σήφης Ασλάνογλου ,Δημήτρης Ασλάνογλου ,Κυριάκος Ασλάνογλου Βασίλης ραμαντανης,Παναγιώτης ραμαντανης
το παιχνίδι μόλις ξεκίνησε στην σέντρα ο αετός
2 λεπτό πρώτες αναγνωριστικές μπαλιές χωρίς κάποια φάση μέχρι στιγμής
5 λεπτό και η Πρώτη αξιόλογη επίθεση από αριστερά το σουτ όμως του σήφη Ασλάνογλου πέρασε δίπλα από το δοκάρι άουτ
10 λεπτό παραμένει το 0-0 κόρνερ για την ομάδα μας πέρασε ανεκμετάλλευτο
υπό βροχή το παιχνίδι διεξάγετε με την ομάδα μας να πατάει καλά στον αγωνιστικό χώρο
21 λεπτό επικίνδυνο φάουλ για τον άγιο Θεόδωρος πέρασε έξω από την εστία
25 λεπτό διπλή χαμένη ευκαιρία με τον σήφη Ασλάνογλου να πιάνει το σουτ και πρώτα απέκρουσε ο οικονόμου και μετά οι αμυντικοί
27΄λεπτό GOALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0-1 για της ομάδα μας
ήταν ο ΣΗΦΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ και 0-1 με ασύλληπτο σουτ το οποίο πρώτα βρήκε το κάθετο δοκάρι και στην συνέχεια στα δίχτυα της ομάδος του οικονόμου
38 λεπτό σουτ του δετσαρη πριν λίγο πέρασε δίπλα από το κάθετο δοκάρι του σαινη παραμένει το 0-1
γκολ στο 41 με τον κόκκινο Αλέξανδρο με σουτ 1-1
ΤΕΛΟΣ ΗΜΧ 1-1
ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΧ
51’ λεπτό στον άγιο Θεόδωρο με τους γηπεδούχους να μπαίνουν ποιο δυνατά στο δεύτερο ημχ
56 λεπτό χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους καθώς ο Μάριος σαΐνης τους είπε όχι και έδιωξε σε κόρνερ
65 λεπτό επικίνδυνο φάουλ από αριστερά για την ομάδα μας πέρασε ανεκμετάλλευτο
75 λεπτό κόρνερ για τους γηπεδούχους χωρίς να ανησυχήσει ο Μάριος σαΐνης
79 ΄λεπτό κόρνερ για τους γηπεδούχους μπλόκαρε ο Μάριος σαΐνης
89 λεπτό παραμένει το 1-1 με τους γηπεδούχους να πιέζουν
91’ λεπτό δεύτερη κίτρινη ο σιούτας για τους γηπεδούχους και με 10 η γηπεδούχοι
94’ λεπτό
γκολ για τον άγιο Θεόδωρος με τον Γιώργο αγορη στο 94 λεπτό με καρφωτή οριζόντια